Monika Szkopek

mgr Monika Szkopek Absolwentka studiów na kierunku pedagogika (specjalizacja: terapia pedagogiczna) na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

„Zawód ten wybrałam z pasji do nauczania i chęci poświęcenia własnego czasu dla innych, szczególnie dla dzieci. Lubią to, co robić i daje mi to wielką satysfakcję, tym bardziej im częściej spostrzegam rozwój moich podopiecznych. W pracy wykorzystuję różnorodne metody nauczania i umiejętnego podchodzenia do dziecka. Myślę, że nauczyciel jest jak kompas, który pokazuje kierunek podróżowania w świecie ciekawości, wiedzy i mądrości. Praca, będąca moją pasją wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności ale i niewyczerpanych pokładów miłości i cierpliwości.”

Szczęśliwa mama Antosia i Mai (obecnie na urlopie macierzyńskim).